Novinky

10.9.2015
Již se těšíme na závěr naší přípravy na další sezónu, který tentokrát máme v Aténách. Využili jsme pozvání místního klubu a v termínu od 24.9. do 29.9. máme zajištěn pobyt v teplých krajích u moře s pestrým programem. ... více

4.6.2015
V neděli jsme se vrátili z velmi povedeného zájezdu do partnerského města Borkenu, které je až na druhé straně Německa u holandských hranic. Naši stolně-tenisoví přátelé nás uvítali a zajistili program během návštěvy. Ať už to byla prohlídka města s průvodcem nebo návštěva muzea.
V sobotu odpoledne byl na pořadu zápas 3 členných družstev, vždy na každé straně 4 týmy.
Domácí potvrdili vysokou kvalitu, když nás přehráli v celkovém poměru 32:8. Nutno podotknout, že jejich klub je dvakrát větší než ten náš a domácí mládežnický celek hraje Bundesligu. Přesto jsme si výborně zahráli a k vidění bylo spousty vyrovnaných utkání. Po samotném zápase jsme obdrželi medaile a pohár přímo od starostky Borkenu. Následovalo posezení a zhodnocení zápasu.
Poslední den následovala návštěva zámku Raesfeld a poté již letecký přesun domů. Děkujeme našim hostitelům za výborné zážitky a také Městu Říčany za partnerské aktivity. Věříme, že příští rok naši kamarádi z Borkenu přijedou k nám. ... více

25.5.2015
V pátek 29.5. odlétáme k přátelskému zápasu do německého Borkenu, které je zároveň partnerské město Říčan. Celkem máme na soupisce 12 hráčů a tešíme se na zajímavou sportovní konfrontaci a posezení s přáteli. Hlavní program je v sobotu včetně prohlídky města, samotného zápasu a následně posezení. ... více

2.3.2015
Naše mládež se zúčastnila okresních přeborů 22.2.2015 v Brandýse nad Labem. Kromě našich byli na startovní listině i hráči z těchto klubů: domácí Brandýs, Odolena Voda, Velké Popovice, Káraný, Čelákovice a Líbeznice.
V nejobsazenější kategorii mladších žáků získali společné třetí místo Vítek Soumar a Denis Hampl. Ve čtyřhře se podařilo uhrát druhé místo páru Matěj Doskočil a Denis Hampl. Další medaili přidal ve čtyřhře starších žáků za třetí místo Pavel Navrátil, který hrál společně se Zítkem z Brandýsa. V kategorii děvčat si velmi dobře vedla Veronika Cibulková, která prohrála pouze jednou. ... více

29.1.2015
V neděli 17.1.2015 se v Čelákovicích konal 3. okresní turnaj mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zúčastnilo 25 hráčů a hráček. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu Denis Hampl, který vyhrál kategorii mladších žáků. Na 4. místě skočil Matěj Doskočil. V kategorii starších žáků vyhrál Vojtěch Sysel z Brandýsa nad Labem. Na pátém místě se umístila Veronika Cibulková a na sedmém Pavel Navrátil (oba z Říčan). Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

14.12.2014
V neděli 6.12.2014 se v Říčanech konal 2. okresní turnaj mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zúčastnilo 23 hráčů a hráček. Kategorii mladších žáků vyhrála Karolína Strnadová z Velkých Popovic. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu Matěj Doskočil, který obsadil druhé místo. Z našeho oddílu se dále na 4. až 6. místě seřadili Jan Brychnáč, Denis Hampl a Vít Soumar. Kategorii starších žáků vyhrál Daniel Paál z Čelákovic. Na druhém místě se umístila Veronika Cibulková a na třetím Pavel Navrátil (oba z Říčan). Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

13.12.2014
V neděli 23.11.2014 se uskutečnil 1. okresní turnaj mládeže v Říčanech. Turnaje se zůčastnilo 22 hráčů a hráček. V ketegorii mladší žáci zvítězil M. Zítek s Brandýsa. Vít Soumar a M. Doskočil z Říčan obsadili 2. a 3. místo. Starší žáky vyhrál V. Sysel z Brandýsa. Veronika Cibulková z Říčan obsadila krásné 5. místo. Gratulujeme a děkujeme za zájem a podporu našich mladých hráčů. ... více

3.10.2014
Již tradičně máme závěrem letní přípravy soustředění spojené s přátelským zápasem.

lamoda

ламода

... více

1.9.2014
Podobně jako vpředchozích letech i tentokrát se náš oddíl stolního tenisu zapojil do akce "Týden sportu v Říčanech" a nabízí hernu stolního tenisu pro veřejnost v termínech: 9., 10. a 11. září od 16 do 18 hodin. Dále pak turnaj turnaj pro neregistrované hráče 13. září od 16 hodin. Ve všech případech vstupné zdarma, nutné sportovní vnitřní obutí. ... více

18.8.2014
Rádi bychom Vás informovali, že úvodní 2 tréninky mládeže na novou sezonu budou 30.9. a 2.10. 2014 na herně od 17 hodin. Půjde o první tréninky, kam zveme loňské hráče a i nové zájemce (věkové optimum 4. až 7. třída). Teprve podle počtu zájemců bude rozhodnuto o pravidlených trénincích v úterý a ve čtvrtek odpoledne (asi od 17:00 do 18:30).
V případě dozatů můžete kontaktovat vedoucího trenéra mládeže: Jindřich Kohout, mobil: 602 479 932 ... více

131 - 140 (z 208 záznamů)