Tréninky žáků - pokročilí (tým - E)
  • Úterý    17:30 - 19:00
  • Čtvrtek 17:30 - 19:00

18.10.2012
Úspěšně skončil nábor žáků, kdy počet zájemců převyšuje kapacitu naší herny. Tréninky probíhají každé úterý a čtvrtek od 16 do 18.30 pod vedením trenérů Aleše Štěpánka, Jindry Kohouta a Milana Vitvara. Dnes se v herně sešlo 14 žáků a tréninková jednotka se skládala z fyzické přípravy (běh, skoky přes švihadlo a žebřík) a nácviku forhendu. Všem našim novým nadějím přejeme do začátků dobrý pink a našim trenérům děkujeme za jejich vynaložené úsilí. ... více

15.9.2012
Krajské turnaje mládeže ... více

29.8.2012
Rádi bychom Vás informovali o přípravě nového družstva těch nejmladších. Nábor proběhne 18.9. a 20.9. v naší herně vždy od 17 hodin a očekáváme zájemce o tento sport do kategorie mladších žáků / žákyň, ve věku od 8 do 11 let. Nutným předpokladem je zájem o stolní tenis a základní pohybová zdatnost. Tréninky budou 2x týdně a pravidelná docházka je nutností. Několikrát do roka jsou organizovány turnaje mládeže a ti nejlepší mohou začít i mezi dospělými. Proto se na Vás těšíme a případné informace podá trenér mládeže Aleš Štěpánek. Mobil: 732 512 259 ... více

21.8.2012
BTM v sezóně 2012/2013 ... více

28.4.2012
22.4.2012 se konal poslední turnaj GP Prahy nejmladších žáků. Naši nadějní nejmladší žáci zde opět sahali po nejvyšších příčkách. Jan Verbík skončil v singlu na 2. místě, kdy podlehl ve finále Janu Velentovi z Kladna. Společně pak s Jan Jíchou vybojovali druhé místo ve čtyřhře. ... více

4.4.2012
Dne 24.3. se konal bodovácí turnarnaj v Praze. Kde v nejmladších žácích Jan Vebík vybojoval 1.místo singlu. Čtyřhře