Mládež


21.5.2018

Konečné výsledky okresních a krajských BTM mládeže v sezoně 2017/18

Konečné výsledky mládeže po odehrání 5ti okresních a krajských bodovacích turnajů

 

Okresní turnaje:

V kategorii mladších žáků a žákyň se zúčastnilo turnajů 35 dětí.

Na výborném 3. místě se umístila Adélka Peřinová (3x obsadila třetí místo), dále pěknými výsledky navázali na 4. místě Karel Stárek, 5. místě Adam Mencl, 6. místě Ondřej Kupka.  Dále nás reprezentovali na 16. místě Štěpán Cibulka, 21. místě Pavel Vitvar, 22. místě Tadeáš Kůstka a 24. místě František Hynek.

 

V kategorii starší žáci a žákyně startovalo 20 žáků.

Celkovým vítězem této kategorie se stal Honza Brůha (vyhrál dvě kola a 2x byl druhý). Výbornými výsledky se prezentovali na 3. místě Matěj Doskočil (vyhrál dvě kola a 1x byl druhý) a na 4. místě David Dědič (vyhrál jedno kolo a 1x byl druhý a třetí). Dále nás reprezentovali na 10. místě Lukáš Vitvar a 12. místě Michal Tichý.

 

V kategorii dorostenců startovalo celkem 10 dorostenců a dorostenek.

Na pěkném 2. místě se umístil Pavel Navrátil a na 6. místě Veronika Cibulková.

 

Krajské turnaje:

Krajských bodovacích turnajů se zúčastnili Pavel Navrátil a David Dědič, kde měli šanci si zahrát s lepšími hráči. Celkově obsadil Pavel 116. místo a David 140. místo. Za celou sezonu se účastnilo turnajů 220 dětí.

 

Týmové soutěže:

Tým F-ka složený z našich nadějí do budoucna, obsadil 11. místo v soutěži dospělých, kde uhrál 3 výhry a 4 remízy. Nejlepší si mohli zahrát i vyšší soutěže (OP2 a OP1). Součástí týmu byl Honza Doskočil, Jarda Navrátil a coach Karel Šanc, kterým patří velké dík za obětavou pomoc.

Za náročnou práci a trpělivost s nejmladšími žáky děkujeme Jindřichu Kohoutovi.

Velké plus také za výpomoc s tréninky starších žáků: Alešovi, Davidovi, Púčkovi, Karlům Starkům, Milanovi, Kájovi, Pepovi, Honzovi, Petrovi, Vráťovi a Martinovi.