Skupina Pokročilí:  úterý a čtvrtek od 17:30 do 19:00.

První trénink bude ve čtvrtek 07.09.2023.. (příprava na mistrovské zápasy).

Skupina Přípravka: pondělí 17:00 do 18:15 středa od 16:30 do 17:45

Bohužel v současné době nemáme volnou kapacitu pro nové zájemce.

15.9.2012
Krajské turnaje mládeže ... více

29.8.2012
Rádi bychom Vás informovali o přípravě nového družstva těch nejmladších. Nábor proběhne 18.9. a 20.9. v naší herně vždy od 17 hodin a očekáváme zájemce o tento sport do kategorie mladších žáků / žákyň, ve věku od 8 do 11 let. Nutným předpokladem je zájem o stolní tenis a základní pohybová zdatnost. Tréninky budou 2x týdně a pravidelná docházka je nutností. Několikrát do roka jsou organizovány turnaje mládeže a ti nejlepší mohou začít i mezi dospělými. Proto se na Vás těšíme a případné informace podá trenér mládeže Aleš Štěpánek. Mobil: 732 512 259 ... více

21.8.2012
BTM v sezóně 2012/2013 ... více

19.8.2012

28.4.2012
22.4.2012 se konal poslední turnaj GP Prahy nejmladších žáků. Naši nadějní nejmladší žáci zde opět sahali po nejvyšších příčkách. Jan Verbík skončil v singlu na 2. místě, kdy podlehl ve finále Janu Velentovi z Kladna. Společně pak s Jan Jíchou vybojovali druhé místo ve čtyřhře. ... více

4.4.2012
Dne 24.3. se konal bodovácí turnarnaj v Praze. Kde v nejmladších žácích Jan Vebík vybojoval 1.místo singlu. Čtyřhře