Novinky

16.1.2012
Ve středu 11.1.2012 dohrál svůj poslední zápas Stanislav Šmíd,který se věnoval stolnímu tenisu po celý život a jednu etapu strávil také za zelenými stoly v Říčanech.Ve věku 87 let odešel náš říčanský spoluobčan,ale hlavně stolnětenisový kamarád,učitel.Stanislav Šmíd sportoval aktivně do konce života,nasbíral mnoho úspěchů i mezi veterány,kde dokonce získal titul mistra světa ve stolním tenisu. Nezapomeneme,kolik času věnoval při tréninku především mladším hráčům.Standa byl,je a bude pro nás pro všechny vždy velkým vzorem. ... více

21.12.2011
Krajské přebory jednotlivců se budou konat v Kolíně 21.1.2012 .
více na : odkaz ... více

21.12.2011
Sokol Chrudim vás zve na 20. ročník tradičního Vánočního turnaje. (Úplné propozice na http://stsokolcr.webnode.cz/news/propozice-na-xx-rocnik-vanocniho-turnaje/) ... více

21.12.2011
Již tradičně je pořádán Vánoční turnaj ve stolním tenise v obci Broumy a to 26.12.2011. Na turnaj může přijít kdokoliv registrovaný. Tradiční občerstvení zajištěno. ... více

21.12.2011
Zveme všechny hráče krajských soutěží a 3.ligy na Vánoční turnaj v Rakovníku. Prezentace je 25.12.2011 do 9,00 hod. v rakovnické sokolovně. Tradiční ceny (pohár pro vítěze, dárkové potravinové koše, uzeniny, pivo a víno) obdrží hráči na 1.-8.místě ve dvouhře a 1.-4.místě ve čtyřhře. Těšíme se na rozloučení s 1.polovinou sezóny.
Pro bližší informace kontaktujte hlavního rozhodčího - Jan Přibík, 724 152 818.
KST Rakovník ... více

6.12.2011
4. prosince se konal okresní přebor mládeže v Brandýse nad Labem. ... více

6.12.2011
Výborného výsledku dosáhli nejmladší žáci Jan Verbík a Jan Jícha.
Ve Zbraslavi získali 2. místo ve čtyřhře. V singlech  J.Verbík
5.  J.Jícha 7.. ... více

16.11.2011
30.10. se konal krajský bodovací turnaj v Kladně. Kde ve starších žácích David Jícha vybojoval 2. místo singlu a 3. místo ve čtyřhře. Gratulujeme ! ... více