Termíny nejbližších zápasů
Datum a čas: Út 20.2.2018, 19.15
Herna: SKST Úvaly B
Soutěž: OP1
SKST Úvaly B - TTC Říčany D
Datum a čas: St 21.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TTC Brandýs nad Labem D
Datum a čas: Pá 23.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Sokol Velké Popovice D
Datum a čas: So 24.2.2018, 10.00
Herna: TJ Jizera Káraný A
Soutěž: OP2
TJ Jizera Káraný A - TTC Říčany E
Datum a čas: So 24.2.2018, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TTC Žehuň A

Tabulky

www.vsenastolnítenis.cz

Nejnovější fotogalerie

 

Termínová listina


0.0.0000
Datum a čas:  0.0.0000, 00.00
Herna: 
Soutěž:
-
Datum a čas:  0.0.0000, 00.00
Herna: 
Soutěž:
-

1.10.2011
Datum a čas: So 1.10.2011, 16.00
Herna: Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - FK Kolín
Datum a čas: So 1.10.2011, 17.00
Herna: Klučov
Soutěž: KS 2D
Klučov - Říčany C
Datum a čas: So 1.10.2011, 18.00
Herna: Říčany
Soutěž: KS 1A
Říčany B - Králův Dvůr D

15.10.2011
Datum a čas: So 15.10.2011, 15.00
Herna: Sokol Kostelec n.O.
Soutěž: 3. liga skupina C
Sokol Kostelec n.O. - TTC Říčany
Datum a čas: So 15.10.2011, 17.00
Herna: ARLT Kladno
Soutěž: KS 1A
ARLT Kladno - Říčany B
Datum a čas: So 15.10.2011, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
Říčany C - Týnec n.L.

16.10.2011
Datum a čas: Ne 16.10.2011, 10.00
Herna: Loko Pardubice
Soutěž: 3. liga skupina C
Loko Pardubice - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 16.10.2011, 10.30
Herna: Lány
Soutěž: KS 1A
Lány - Říčany B
Datum a čas: Ne 16.10.2011, 10.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
Říčany C - Kutná Hora C

29.10.2011
Datum a čas: So 29.10.2011, 12.00
Herna: Říčany
Soutěž: KS 1A
Říčany B - TTC Příbram
Datum a čas: So 29.10.2011, 16.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Bižuterie Jablonec
Datum a čas: So 29.10.2011, 17.00
Herna: Zruč n.S.
Soutěž: KS 2D
Zruč n.S. B - Říčany C

30.10.2011
Datum a čas: Ne 30.10.2011, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Kob.Brázda Vrchlabí
Datum a čas: Ne 30.10.2011, 10.30
Herna: Petroupim
Soutěž: KS 2D
Petroupim - Říčany C

12.11.2011
Datum a čas: So 12.11.2011, 15.00
Herna: Jiskra Raspenava
Soutěž: 3. liga skupina C
Jiskra Raspenava - TTC Říčany
Datum a čas: So 12.11.2011, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
Říčany C - Kostelec n.Č.l. A

13.11.2011
Datum a čas: Ne 13.11.2011, 10.00
Herna: SKST Liberec
Soutěž: 3. liga skupina C
SKST Liberec D - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 13.11.2011, 10.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
Říčany C - Kostelec n.Č.l. B

26.11.2011
Datum a čas: So 26.11.2011, 12.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
Říčany B - KST Rakovník B
Datum a čas: So 26.11.2011, 16.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - SF SKK El Niňo Praha D
Datum a čas: So 26.11.2011, 17.00
Herna: Kolín
Soutěž: KS 2D
Kolín D - Říčany C

27.11.2011
Datum a čas: Ne 27.11.2011, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Avia Čakovice A
Datum a čas: Ne 27.11.2011, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
Říčany B - STC Slaný
Datum a čas: Ne 27.11.2011, 13.00
Herna: Kolín
Soutěž: KS 2D
Kolín C - Říčany C

10.12.2011
Datum a čas: So 10.12.2011, 12.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
Říčany B - Sokol Roztoky (Aktualizováno!!)
Datum a čas: So 10.12.2011, 16.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Tatran Hostinné A
Datum a čas: So 10.12.2011, 17.00
Herna: Sokol Kutná Hora
Soutěž: KS 2D
Sokol Kutná Hora B - Říčany C

11.12.2011
Datum a čas: Ne 11.12.2011, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A
Datum a čas: Ne 11.12.2011, 10.30
Herna: Čáslav
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav - Říčany C
Datum a čas: Ne 11.12.2011, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
Říčany B - Sokol Velké Popovice

14.1.2012
Datum a čas: So 14.1.2012, 12.00
Herna: Sokol Králův Dvůr
Soutěž: KS 1A
Sokol Králův Dvůr D - TTC Říčany B
Datum a čas: So 14.1.2012, 14.00
Herna: FK Kolín
Soutěž: 3. liga skupina C
FK Kolín A - TTC Říčany
Datum a čas: So 14.1.2012, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - TJ Klučov

25.1.2012
Datum a čas: St 25.1.2012, 18.30
Herna: TTC Brandýs
Soutěž: OP 1.
TTC Brandýs E - TTC Říčany D
Datum a čas: St 25.1.2012, 18.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: OP 2.
TTC Říčany E - Sokol Líbeznice C

28.1.2012
Datum a čas: So 28.1.2012, 11.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
TTC Říčany B - SKP ARLT Kladno (Změna!!!)
Datum a čas: So 28.1.2012, 16.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Sokol Kostelec nad Orlicí A
Datum a čas: So 28.1.2012, 17.00
Herna: TJ Sokol Týnec nad Labem
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Týnec nad Labem - TTC Říčany C

29.1.2012
Datum a čas: Ne 29.1.2012, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Lokomotiva Pardubice A
Datum a čas: Ne 29.1.2012, 10.30
Herna: Sokol Kutná Hora
Soutěž: KS 2D
Sokol Kutná Hora C - TTC Říčany C
Datum a čas: Ne 29.1.2012, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
TTC Říčany B - TJ Sokol Lány

31.1.2012
Datum a čas: Út 31.1.2012, 18.30
Herna: Sokol Líbeznice
Soutěž: OP 2.
Sokol Líbeznice D - TTC Říčany E

3.2.2012
Datum a čas: Pá 3.2.2012, 18.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: OP 1.
TTC Říčany D - TJ Spartak Čelákovice A

7.2.2012
Datum a čas: Út 7.2.2012, 18.45
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - SDH Petroupim (Změna!!!)

8.2.2012
Datum a čas: St 8.2.2012, 18.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: OP 2.
TTC Říčany E - Sokol Mratín A

10.2.2012
Datum a čas: Pá 10.2.2012, 18.30
Herna: Sokolovna V. Popovice
Soutěž: OP 1.
V. Popovice B - TTC Říčany D
Datum a čas: Pá 10.2.2012, 20.00
Herna: TJ Sokol Příbram
Soutěž: KS 1A
TJ Sokol Příbram - TTC Říčany B (Změna!!!)

11.2.2012
Datum a čas: So 11.2.2012, 15.00
Herna: Bižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec
Soutěž: 3. liga skupina C
Bižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec - TTC Říčany
Datum a čas: So 11.2.2012, 17.00
Herna: TTC Příbram
Soutěž: KS 1A
TTC Příbram - TTC Říčany B
Datum a čas: So 11.2.2012, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - SKC Zruč n.S.-RABBIT B

12.2.2012
Datum a čas: Ne 12.2.2012, 10.00
Herna: Koberce Brázda Vrchlabí
Soutěž: 3. liga skupina C
Koberce Brázda Vrchlabí A - TTC Říčany

17.2.2012
Datum a čas: Pá 17.2.2012, 18.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: OP 1.
TTC Říčany D - Sokol Přezletice B

22.2.2012
Datum a čas: St 22.2.2012, 18.30
Herna: TTC Brandýs
Soutěž: OP 1.
TTC Brandýs D - TTC Říčany D

23.2.2012
Datum a čas: Čt 23.2.2012, 19.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
TTC Říčany B - TJ Sokol Benešov B (Změna!!!)

25.2.2012
Datum a čas: So 25.2.2012, 16.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - Jiskra Raspenava A
Datum a čas: So 25.2.2012, 17.00
Herna: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A - TTC Říčany C

26.2.2012
Datum a čas: Ne 26.2.2012, 09.30
Herna: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TTC Říčany C
Datum a čas: Ne 26.2.2012, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: 3. liga skupina C
TTC Říčany - SKST Liberec D
Datum a čas: Ne 26.2.2012, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1A
TTC Říčany B - TJ Klínec

2.3.2012
Datum a čas: Pá 2.3.2012, 18.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: OP 1.
TTC Říčany D - TJ Mnichovice A

9.3.2012
Datum a čas: Pá 9.3.2012, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice
Soutěž: OP 1.
TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany D

10.3.2012
Datum a čas: So 10.3.2012, 13.30
Herna: KST Rakovník
Soutěž: KS 1A
KST Rakovník B - TTC Říčany B
Datum a čas: So 10.3.2012, 15.00
Herna: El Niňo Praha
Soutěž: 3. liga skupina C
SF SKK El Niňo Praha D - TTC Říčany
Datum a čas: So 10.3.2012, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - FK Kolín D

11.3.2012
Datum a čas: Ne 11.3.2012, 10.00
Herna: Avia Čakovice
Soutěž: 3. liga skupina C
Avia Čakovice A - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 11.3.2012, 10.30
Herna: STC Slaný
Soutěž: KS 1A
STC Slaný - TTC Říčany B
Datum a čas: Ne 11.3.2012, 10.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - FK Kolín C

24.3.2012
Datum a čas: So 24.3.2012, 15.00
Herna: Tatran Hostinné
Soutěž: 3. liga skupina C
Tatran Hostinné A - TTC Říčany
Datum a čas: So 24.3.2012, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - Sokol Kutná Hora B
Datum a čas: So 24.3.2012, 17.30
Herna: Sokol Roztoky
Soutěž: KS 1A
Sokol Roztoky - TTC Říčany B

25.3.2012
Datum a čas: Ne 25.3.2012, 10.00
Herna: TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř
Soutěž: 3. liga skupina C
TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 25.3.2012, 10.30
Herna: Sokol Velké Popovice
Soutěž: KS 1A
Sokol Velké Popovice - TTC Říčany B
Datum a čas: Ne 25.3.2012, 10.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany C - TJ Sokol Čáslav

6.10.2012
Datum a čas: So 6.10.2012, 13.30
Herna: Zruč nad Sázavou
Soutěž: KS 1B
Zruč nad Sázavou B - TTC Říčany B
Datum a čas: So 6.10.2012, 17.00
Herna: Zruč nad Sázavou
Soutěž: Divize
Zruč nad Sázavou - TTC Říčany

20.10.2012
Datum a čas: So 20.10.2012, 17.00
Herna: TTC Bělá pod Bezdězem
Soutěž: KS 1B
TTC Bělá pod Bezdězem B - TTC Říčany B
Datum a čas: So 20.10.2012, 17.30
Herna: TJ Sokol Roztoky
Soutěž: Divize
TJ Sokol Roztoky - TTC Říčany

21.10.2012
Datum a čas: Ne 21.10.2012, 12.30
Herna: TJ AŠ Mladá Boleslav
Soutěž: KS 1B
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TTC Říčany B
Datum a čas: Ne 21.10.2012, 13.00
Herna: TJ Sokol Hudlice
Soutěž: Divize
TJ Sokol Hudlice "B" - TTC Říčany

3.11.2012
Datum a čas: So 3.11.2012, 13.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany B - TJ Sokol Krchleby
Datum a čas: So 3.11.2012, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Hořovice

4.11.2012
Datum a čas: Ne 4.11.2012, 09.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany B - TJ Sokol Kosmonosy
Datum a čas: Ne 4.11.2012, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Příbram

17.11.2012
Datum a čas: So 17.11.2012, 17.00
Herna: TJ Sokol Mnichovo Hradiště
Soutěž: Divize
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Říčany

18.11.2012
Datum a čas: Ne 18.11.2012, 12.30
Herna: TJ Sadská
Soutěž: Divize
TJ Sadská - TTC Říčany

1.12.2012
Datum a čas: So 1.12.2012, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem

2.12.2012
Datum a čas: Ne 2.12.2012, 12.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Neratovice

15.12.2012
Datum a čas: So 15.12.2012, 17.00
Herna: TJ AŠ Mladá Boleslav
Soutěž: Divize
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TTC Říčany

16.12.2012
Datum a čas: Ne 16.12.2012, 13.00
Herna: FK Kolín
Soutěž: Divize
FK Kolín B - TTC Říčany

12.1.2013
Datum a čas: So 12.1.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - Zruč nad Sázavou

26.1.2013
Datum a čas: So 26.1.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Roztoky

27.1.2013
Datum a čas: Ne 27.1.2013, 12.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Hudlice "B"

9.2.2013
Datum a čas: So 9.2.2013, 17.00
Herna: TJ Sokol Hořovice
Soutěž: Divize
TJ Sokol Hořovice - TTC Říčany

10.2.2013
Datum a čas: Ne 10.2.2013, 12.00
Herna: TJ Sokol Příbram
Soutěž: Divize
TJ Sokol Příbram - TTC Říčany

23.2.2013
Datum a čas: So 23.2.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Mnichovo Hradiště

24.2.2013
Datum a čas: Ne 24.2.2013, 12.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sadská

9.3.2013
Datum a čas: So 9.3.2013, 17.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem
Soutěž: Divize
TTC Brandýs nad Labem - TTC Říčany

10.3.2013
Datum a čas: Ne 10.3.2013, 12.30
Herna: TJ Neratovice
Soutěž: Divize
TJ Neratovice - TTC Říčany

23.3.2013
Datum a čas: So 23.3.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

24.3.2013
Datum a čas: Ne 24.3.2013, 12.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - FK Kolín "B"

29.3.2013
Datum a čas: Pá 29.3.2013, 18.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem

2.4.2013
Datum a čas: Út 2.4.2013, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem
Soutěž: Divize
TTC Brandýs nad Labem - TTC Říčany

9.10.2013
Datum a čas: St 9.10.2013, 18.30
Herna: Brandýs nad Labem
Soutěž: okresní přebor I.tř
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany C

12.10.2013
Datum a čas: So 12.10.2013, 17.00
Herna: TJ Aero Odolena Voda
Soutěž: krajská soutěž 1A
TJ Aero Odolena Voda - TTC Říčany
Datum a čas: So 12.10.2013, 17.00
Herna: Týnec nad Labem
Soutěž: krajská soutěž 2D
TJ Sokol Týnec nad Labem - TTC Říčany B

13.10.2013
Datum a čas: Ne 13.10.2013, 10.00
Herna: STC Slaný
Soutěž: krajská soutěž 1A
STC Slaný - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 13.10.2013, 10.00
Herna: TJ Sokol Poděbrady
Soutěž: krajská soutěž 2D
TJ Sokol Poděbrady - TTC Říčany "B"

17.10.2013
Datum a čas: Čt 17.10.2013, 18.45
Herna: TTC Říčany
Soutěž: krajská soutěž 1A
TTC Říčany - TJ Neratovice

26.10.2013
Datum a čas: So 26.10.2013, 13.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany "B" TJ Lokomotiva Nymburk "B"
Datum a čas: So 26.10.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: krajská soutěž 1A
TTC Říčany - TJ Sokol Hudlice "C"

27.10.2013
Datum a čas: Ne 27.10.2013, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A"

9.11.2013
Datum a čas: So 9.11.2013, 13.30
Herna: TJ Sadská
Soutěž:
TJ Sadská "C" - TTC Říčany "B"
Datum a čas: So 9.11.2013, 17.00
Herna: TJ Sokol Králův Dvůr
Soutěž:
TJ Sokol Králův Dvůr

10.11.2013
Datum a čas: Ne 10.11.2013, 10.00
Herna: TJ Sokol Mníšek pod Brdy
Soutěž:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy TTC Říčany
Datum a čas: Ne 10.11.2013, 13.00
Herna: FK Kolín
Soutěž:
FK Kolín "C" - TTC Říčany "B"

23.11.2013
Datum a čas: So 23.11.2013, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž:
TTC Říčany "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"
Datum a čas: So 23.11.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany - TJ Sokol Velké Popovice

24.11.2013
Datum a čas: Ne 24.11.2013, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany - TTC Příbram
Datum a čas: Ne 24.11.2013, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž:
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

7.12.2013
Datum a čas: So 7.12.2013, 13.30
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav
Datum a čas: So 7.12.2013, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany - KST Rakovník "B"

8.12.2013
Datum a čas: Ne 8.12.2013, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany - TSM Kladno
Datum a čas: Ne 8.12.2013, 13.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž:
TTC Říčany "B" - Sokol Přezletice "A"

29.3.2014
Datum a čas: So 29.3.2014, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: krajská soutěž 1A (play-off)
TTC Říčany - TJ Neratovice B

30.3.2014
Datum a čas: Ne 30.3.2014, 10.00
Herna: TJ Neratovice
Soutěž: krajská soutěž 1A (play-off)
TJ Neratovice B - TTC Říčany

12.4.2014
Datum a čas: So 12.4.2014, 17.00
Herna: Brandýs nad Labem
Soutěž: krajská soutěž 1A (play-off finále)
TTC Brandýs nad Labem - TTC Říčany

13.4.2014
Datum a čas: Ne 13.4.2014, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: krajská soutěž 1A (play-off finále)
TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem

4.10.2014
Datum a čas: So 4.10.2014, 17.00
Herna: TJ Spartak Rožmitál
Soutěž: DIVIZE
TJ Spartak Rožmitál - TTC Říčany
Datum a čas: So 4.10.2014, 17.00
Herna: TTC Poděbrady
Soutěž: KS 2D
TTC Poděbrady - TTC Říčany "B"

5.10.2014
Datum a čas: Ne 5.10.2014, 09.00
Herna: TJ Sokol Příbram
Soutěž: DIVIZE
TJ Sokol Příbram - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 5.10.2014, 10.00
Herna: TJ Sokol Velký Osek
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Velký Osek - TTC Říčany "B"

18.10.2014
Datum a čas: So 18.10.2014, 17.00
Herna: TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
Soutěž: DIVIZE
TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TTC Říčany
Datum a čas: So 18.10.2014, 17.00
Herna: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany "B"

19.10.2014
Datum a čas: Ne 19.10.2014, 10.00
Herna: TJ Sokol Týnec nad Labem
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Týnec nad Labem - TTC Říčany "B"
Datum a čas: Ne 19.10.2014, 13.00
Herna: TTC Kladno "C"
Soutěž: DIVIZE
TTC Kladno "C" - TTC Říčany

1.11.2014
Datum a čas: So 1.11.2014, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B"
Datum a čas: So 1.11.2014, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TTC Kladno "B"

2.11.2014
Datum a čas: Ne 2.11.2014, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TJ Sokol Hořovice
Datum a čas: Ne 2.11.2014, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav

15.11.2014
Datum a čas: So 15.11.2014, 17.00
Herna: TJ Sadská
Soutěž: DIVIZE
TJ Sadská - TTC Říčany
Datum a čas: So 15.11.2014, 17.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "D"

29.11.2014
Datum a čas: So 29.11.2014, 17.00
Herna: TTC Bělá pod Bezdězem
Soutěž: DIVIZE
TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Říčany
Datum a čas: So 29.11.2014, 17.00
Herna: TJ Sokol Benešov
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Benešov - TTC Říčany "B"

30.11.2014
Datum a čas: Ne 30.11.2014, 10.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem
Soutěž: DIVIZE
TTC Brandýs nad Labem - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 30.11.2014, 10.00
Herna: KST Týnec nad Sázavou
Soutěž: KS 2D
KST Týnec nad Sázavou - TTC Říčany "B"

13.12.2014
Datum a čas: So 13.12.2014, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"
Datum a čas: So 13.12.2014, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - KST Rakovník

14.12.2014
Datum a čas: Ne 14.12.2014, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TJ Sokol Hudlice
Datum a čas: Ne 14.12.2014, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - FK Kolín "C"

10.1.2015
Datum a čas: So 10.1.2015, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TTC Poděbrady
Datum a čas: So 10.1.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TJ Spartak Rožmitál

11.1.2015
Datum a čas: Ne 11.1.2015, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TJ Sokol Příbram
Datum a čas: Ne 11.1.2015, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velký Osek

24.1.2015
Datum a čas: So 24.1.2015, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Datum a čas: So 24.1.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TJ AŠ Mladá Boleslav "C"

25.1.2015
Datum a čas: Ne 25.1.2015, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TTC Kladno "C"
Datum a čas: Ne 25.1.2015, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Týnec nad Labem

7.2.2015
Datum a čas: So 7.2.2015, 17.00
Herna: TTC Kladno "B"
Soutěž: DIVIZE
TTC Kladno "B" - TTC Říčany
Datum a čas: So 7.2.2015, 17.00
Herna: TJ Sokol Kutná Hora "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B"

8.2.2015
Datum a čas: Ne 8.2.2015, 10.00
Herna: TJ Sokol Hořovice
Soutěž: DIVIZE
TJ Sokol Hořovice - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 8.2.2015, 10.00
Herna: TJ Sokol Čáslav
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav - TTC Říčany "B"

21.2.2015
Datum a čas: So 21.2.2015, 13.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "D"
Soutěž: KS 2D
TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Říčany "B"
Datum a čas: So 21.2.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TJ Sadská

7.3.2015
Datum a čas: So 7.3.2015, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Benešov
Datum a čas: So 7.3.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TTC Bělá pod Bezdězem

8.3.2015
Datum a čas: Ne 8.3.2015, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: DIVIZE
TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem
Datum a čas: Ne 8.3.2015, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - KST Týnec nad Sázavou

21.3.2015
Datum a čas: So 21.3.2015, 17.00
Herna: KST Rakovník
Soutěž: DIVIZE
KST Rakovník - TTC Říčany
Datum a čas: So 21.3.2015, 17.00
Herna: SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"
Soutěž: KS 2D
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C" - TTC Říčany "B"

22.3.2015
Datum a čas: Ne 22.3.2015, 10.00
Herna: TJ Sokol Hudlice
Soutěž: DIVIZE
TJ Sokol Hudlice - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 22.3.2015, 13.00
Herna: FK Kolín "C"
Soutěž: KS 2D
FK Kolín "C" - TTC Říčany "B"

3.10.2015
Datum a čas: So 3.10.2015, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A"
Datum a čas: So 3.10.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Tatran Sedlčany "B"

4.10.2015
Datum a čas: Ne 4.10.2015, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Sokol Hudlice "B"
Datum a čas: Ne 4.10.2015, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - Stolní tenis Kolín

9.10.2015
Datum a čas: Pá 9.10.2015, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - SK Úvaly "A"

15.10.2015
Datum a čas: Čt 15.10.2015, 19.30
Herna: Sokol Přezletice "C"
Soutěž: OP I
Sokol Přezletice "C" - TTC Říčany "C"

17.10.2015
Datum a čas: So 17.10.2015, 13.30
Herna: TJ Sokol Kutná Hora "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B"
Datum a čas: So 17.10.2015, 17.00
Herna: SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
Soutěž: KS 1B
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TTC Říčany

18.10.2015
Datum a čas: Ne 18.10.2015, 10.00
Herna: TJ Sokol Kutná Hora
Soutěž: KS 1B
TJ Sokol Kutná Hora - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 18.10.2015, 13.00
Herna: Stolní tenis Benešov "B"
Soutěž: KS 2D
Stolní tenis Benešov "B" - TTC Říčany "B"

23.10.2015
Datum a čas: Pá 23.10.2015, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TTC Brandýs nad Labem "E"

30.10.2015
Datum a čas: Pá 30.10.2015, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "A"
Soutěž: OP I
TJ Spartak Čelákovice "A" - TTC Říčany "C"

31.10.2015
Datum a čas: So 31.10.2015, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav
Datum a čas: So 31.10.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Sokol Žebrák

1.11.2015
Datum a čas: Ne 1.11.2015, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Slavoj Obecnice
Datum a čas: Ne 1.11.2015, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - Sokol Přezletice "B"

6.11.2015
Datum a čas: Pá 6.11.2015, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Spartak Čelákovice "B"

12.11.2015
Datum a čas: Čt 12.11.2015, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "B"
Soutěž: OP I
TJ Aero Odolena Voda "B" - TTC Říčany "C"

14.11.2015
Datum a čas: So 14.11.2015, 17.00
Herna: TJ Sadská "C"
Soutěž: KS 1B
TJ Sadská "C" - TTC Říčany
Datum a čas: So 14.11.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - ST EUROMASTER Kolín "C"

20.11.2015
Datum a čas: Pá 20.11.2015, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Sokol Velké Popovice "B"

24.11.2015
Datum a čas: Út 24.11.2015, 18.30
Herna: TJ Sokol Líbeznice "A"
Soutěž: OP I
TJ Sokol Líbeznice "A" - TTC Říčany "C"

28.11.2015
Datum a čas: So 28.11.2015, 17.00
Herna: KST Rakovník "B"
Soutěž: KS 1B
KST Rakovník "B" - TTC Říčany
Datum a čas: So 28.11.2015, 17.00
Herna: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany "B"

29.11.2015
Datum a čas: Ne 29.11.2015, 10.00
Herna: TJ Sokol Uhlířské Janovice
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Uhlířské Janovice - TTC Říčany "B"
Datum a čas: Ne 29.11.2015, 13.00
Herna: TJ Sokol Králův Dvůr "B"
Soutěž: KS 1B
TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TTC Říčany

4.12.2015
Datum a čas: Pá 4.12.2015, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Aero Odolena Voda "C"

11.12.2015
Datum a čas: Pá 11.12.2015, 19.00
Herna: TJ Mnichovice "A"
Soutěž: OP I
TJ Mnichovice "A" - TTC Říčany "C"

12.12.2015
Datum a čas: So 12.12.2015, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "C"
Datum a čas: So 12.12.2015, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - SK Březnice

13.12.2015
Datum a čas: Ne 13.12.2015, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Chaloupky
Datum a čas: Ne 13.12.2015, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velký Osek "B"

8.1.2016
Datum a čas: Pá 8.1.2016, 19.00
Herna: SK Úvaly "A"
Soutěž: OP I
SK Úvaly "A" - TTC Říčany "C"

9.1.2016
Datum a čas: So 9.1.2016, 17.00
Herna: TJ Tatran Sedlčany "B"
Soutěž: KS 1B
TJ Tatran Sedlčany "B" - TTC Říčany
Datum a čas: So 9.1.2016, 17.00
Herna: TJ Lokomotiva Nymburk "A"
Soutěž: KS 2D
TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Říčany "B"

10.1.2016
Datum a čas: Ne 10.1.2016, 10.00
Herna: Stolní tenis Kolín
Soutěž: KS 2D
Stolní tenis Kolín - TTC Říčany "B"
Datum a čas: Ne 10.1.2016, 13.00
Herna: TJ Sokol Hudlice "B"
Soutěž: KS 1B
TJ Sokol Hudlice "B" - TTC Říčany

15.1.2016
Datum a čas: Pá 15.1.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - Sokol Přezletice "C"

20.1.2016
Datum a čas: St 20.1.2016, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "E"
Soutěž: OP I
TTC Brandýs nad Labem "E" - TTC Říčany "C"

23.1.2016
Datum a čas: So 23.1.2016, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B"
Datum a čas: So 23.1.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"

24.1.2016
Datum a čas: Ne 24.1.2016, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Sokol Kutná Hora
Datum a čas: Ne 24.1.2016, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - Stolní tenis Benešov "B"

29.1.2016
Datum a čas: Pá 29.1.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Spartak Čelákovice "A"

5.2.2016
Datum a čas: Pá 5.2.2016, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "B"
Soutěž: OP I
TJ Spartak Čelákovice "B" - TTC Říčany "C"

6.2.2016
Datum a čas: So 6.2.2016, 17.00
Herna: TJ Sokol Žebrák
Soutěž: KS 1B
TJ Sokol Žebrák - TTC Říčany
Datum a čas: So 6.2.2016, 17.00
Herna: TJ Sokol Čáslav
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav - TTC Říčany "B"

7.2.2016
Datum a čas: Ne 7.2.2016, 10.00
Herna: TJ Slavoj Obecnice
Soutěž: KS 1B
TJ Slavoj Obecnice - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 7.2.2016, 10.00
Herna: Sokol Přezletice "B"
Soutěž: KS 2D
Sokol Přezletice "B" - TTC Říčany "B"

12.2.2016
Datum a čas: Pá 12.2.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Aero Odolena Voda "B"

13.2.2016
Datum a čas: So 13.2.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Sadská "C"
Datum a čas: So 13.2.2016, 18.00
Herna: ST EUROMASTER Kolín "C"
Soutěž: KS 2D
ST EUROMASTER Kolín "C" - TTC Říčany "B"

15.2.2016
Datum a čas: Po 15.2.2016, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice "B"
Soutěž: OP I
TJ Sokol Velké Popovice "B" - TTC Říčany "C"

26.2.2016
Datum a čas: Pá 26.2.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Sokol Líbeznice "A"

27.2.2016
Datum a čas: So 27.2.2016, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Datum a čas: So 27.2.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - KST Rakovník "B"

28.2.2016
Datum a čas: Ne 28.2.2016, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: KS 1B
TTC Říčany - TJ Sokol Králův Dvůr "B"
Datum a čas: Ne 28.2.2016, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice

1.3.2016
Datum a čas: Út 1.3.2016, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "C"
Soutěž: OP I
TJ Aero Odolena Voda "C" - TTC Říčany "C"

11.3.2016
Datum a čas: Pá 11.3.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP I
TTC Říčany "C" - TJ Mnichovice "A"

12.3.2016
Datum a čas: So 12.3.2016, 17.00
Herna: SK Březnice
Soutěž: KS 1B
SK Březnice - TTC Říčany
Datum a čas: So 12.3.2016, 17.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem "C"
Soutěž: KS 2D
TTC Brandýs nad Labem "C" - TTC Říčany "B"

13.3.2016
Datum a čas: Ne 13.3.2016, 10.00
Herna: TJ Chaloupky
Soutěž: KS 1B
TJ Chaloupky - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 13.3.2016, 10.00
Herna: TJ Sokol Velký Osek "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Říčany "B"

22.9.2016
Datum a čas: Čt 22.9.2016, 19.00
Herna: TJ Sadská "D"
Soutěž: KS 2D
TJ Sadská "D" - TTC Říčany "B"

24.9.2016
Datum a čas: So 24.9.2016, 13.00
Herna: TJ Sokol Čáslav "A"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav "A" - TTC Říčany "B"
Datum a čas: So 24.9.2016, 17.00
Herna: TJ Sadská "A"
Soutěž: Divize
TJ Sadská "A" - TTC Říčany

25.9.2016
Datum a čas: Ne 25.9.2016, 10.00
Herna: TJ Sadská "B"
Soutěž: Divize
TJ Sadská "B" - TTC Říčany

5.10.2016
Datum a čas: St 5.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Spartak Čelákovice "C"

6.10.2016
Datum a čas: Čt 6.10.2016, 19.30
Herna: Sokol Přezletice "D"
Soutěž: OP 3
Sokol Přezletice "D" - TTC Říčany "F"

7.10.2016
Datum a čas: Pá 7.10.2016, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "A"
Soutěž: OP 1
TJ Spartak Čelákovice "A" - TTC Říčany "D"
Datum a čas: Pá 7.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - Sokol Přezletice "C"

10.10.2016
Datum a čas: Po 10.10.2016, 19.15
Herna: TJ Slavoj Veleň
Soutěž: OP 2
TJ Slavoj Veleň - TTC Říčany "E"

12.10.2016
Datum a čas: St 12.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - Sokol Přezletice "C"

13.10.2016
Datum a čas: Čt 13.10.2016, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "B"
Soutěž: OP 1
TJ Aero Odolena Voda "B" - TTC Říčany "C"

14.10.2016
Datum a čas: Pá 14.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TJ Spartak Čelákovice "D"

15.10.2016
Datum a čas: So 15.10.2016, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Datum a čas: So 15.10.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Roztoky

16.10.2016
Datum a čas: Ne 16.10.2016, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TTC Kladno "B"
Datum a čas: Ne 16.10.2016, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - Stolní tenis Benešov

21.10.2016
Datum a čas: Pá 21.10.2016, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "B"
Soutěž: OP 1
TJ Spartak Čelákovice "B" - TTC Říčany "D"
Datum a čas: Pá 21.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Aero Odolena Voda "C"
Datum a čas: Pá 21.10.2016, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice "D"
Soutěž: OP 3
TJ Sokol Velké Popovice "D" - TTC Říčany "F"

24.10.2016
Datum a čas: Po 24.10.2016, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice "C"
Soutěž: OP 2
TJ Sokol Velké Popovice "C" - TTC Říčany "E"

26.10.2016
Datum a čas: St 26.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Aero Odolena Voda "B"

28.10.2016
Datum a čas: Pá 28.10.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - SKST Úvaly "D"
Datum a čas: Pá 28.10.2016, 19.00
Herna: TJ Mnichovice "A"
Soutěž: OP 1
TJ Mnichovice "A" - TTC Říčany "C"

29.10.2016
Datum a čas: So 29.10.2016, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - Sokol Přezletice "B"
Datum a čas: So 29.10.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem "B"

1.11.2016
Datum a čas: Út 1.11.2016, 18.30
Herna: TJ Sokol Líbeznice "A"
Soutěž: OP 1
TJ Sokol Líbeznice "A" - TTC Říčany "D"

2.11.2016
Datum a čas: St 2.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Sokol Líbeznice "B"

4.11.2016
Datum a čas: Pá 4.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TTC Brandýs nad Labem "F"
Datum a čas: Pá 4.11.2016, 18.30
Herna: ASK Stará Boleslav
Soutěž: OP 3
ASK Stará Boleslav - TTC Říčany "F"

9.11.2016
Datum a čas: St 9.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Aero Odolena Voda "C"

11.11.2016
Datum a čas: Pá 11.11.2016, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "A"
Soutěž: OP 1
TJ Spartak Čelákovice "A" - TTC Říčany "C"
Datum a čas: Pá 11.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TJ Sokol Líbeznice "C"
Datum a čas: Pá 11.11.2016, 19.15
Herna: SKST Úvaly "A"
Soutěž: OP 2
SKST Úvaly "A" - TTC Říčany "E"

12.11.2016
Datum a čas: So 12.11.2016, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velké Popovice
Datum a čas: So 12.11.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TTC Kladno "A"

13.11.2016
Datum a čas: Ne 13.11.2016, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Neratovice
Datum a čas: Ne 13.11.2016, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B"

14.11.2016
Datum a čas: Po 14.11.2016, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice "B"
Soutěž: OP 1
TJ Sokol Velké Popovice "B" - TTC Říčany "D"

16.11.2016
Datum a čas: St 16.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - SKST Úvaly "B"

18.11.2016
Datum a čas: Pá 18.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Spartak Čelákovice "B"

19.11.2016
Datum a čas: So 19.11.2016, 10.00
Herna: TJ Jizera Káraný "A"
Soutěž: OP 3
TJ Jizera Káraný "A" - TTC Říčany "F"

22.11.2016
Datum a čas: Út 22.11.2016, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "D"
Soutěž: OP 2
TJ Aero Odolena Voda "D" - TTC Říčany "E"
Datum a čas: Út 22.11.2016, 18.30
Herna: TJ Sokol Líbeznice "A"
Soutěž: OP 1
TJ Sokol Líbeznice "A" - TTC Říčany "C"

23.11.2016
Datum a čas: St 23.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Mnichovice "A"

25.11.2016
Datum a čas: Pá 25.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TJ Jizera Káraný "B"

26.11.2016
Datum a čas: So 26.11.2016, 17.00
Herna: TJ Sokol Hořovice
Soutěž: Divize
TJ Sokol Hořovice - TTC Říčany
Datum a čas: So 26.11.2016, 17.00
Herna: TJ Sokol Velký Osek "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Říčany "B"

27.11.2016
Datum a čas: Ne 27.11.2016, 09.00
Herna: TJ Sokol Příbram
Soutěž: Divize
TJ Sokol Příbram - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 27.11.2016, 10.00
Herna: TJ Sokol Čáslav "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav "B" - TTC Říčany "B"

29.11.2016
Datum a čas: Út 29.11.2016, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "G"
Soutěž: OP 3
TTC Brandýs nad Labem "G" - TTC Říčany "F"

30.11.2016
Datum a čas: St 30.11.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Mnichovice "B"
Datum a čas: St 30.11.2016, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "E"
Soutěž: OP 1
TTC Brandýs nad Labem "E" - TTC Říčany "D"

2.12.2016
Datum a čas: Pá 2.12.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Sokol Velké Popovice "B"

7.12.2016
Datum a čas: St 7.12.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TTC Brandýs nad Labem "F"
Datum a čas: St 7.12.2016, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "E"
Soutěž: OP 1
TTC Brandýs nad Labem "E" - TTC Říčany "C"

8.12.2016
Datum a čas: Čt 8.12.2016, 19.15
Herna: TJ Sokol Mratín "A"
Soutěž: OP 2
TJ Sokol Mratín "A" - TTC Říčany "E"

9.12.2016
Datum a čas: Pá 9.12.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TJ Sokol Mratín "B"

10.12.2016
Datum a čas: So 10.12.2016, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "D"
Datum a čas: So 10.12.2016, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TSM Kladno

11.12.2016
Datum a čas: Ne 11.12.2016, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Slovan Lochovice
Datum a čas: Ne 11.12.2016, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B"

14.12.2016
Datum a čas: St 14.12.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - SKST Úvaly "C"

16.12.2016
Datum a čas: Pá 16.12.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TTC Říčany "D"
Datum a čas: Pá 16.12.2016, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TTC Říčany "D"

11.1.2017
Datum a čas: St 11.1.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Spartak Čelákovice "A"

12.1.2017
Datum a čas: Čt 12.1.2017, 19.30
Herna: Sokol Přezletice "C"
Soutěž: OP 1
Sokol Přezletice "C" - TTC Říčany "C"

13.1.2017
Datum a čas: Pá 13.1.2017, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "C"
Soutěž: OP 2
TJ Spartak Čelákovice "C" - TTC Říčany "E"
Datum a čas: Pá 13.1.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - Sokol Přezletice "D"

14.1.2017
Datum a čas: So 14.1.2017, 13.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "D"
Soutěž: KS 2D
TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Říčany "B"
Datum a čas: So 14.1.2017, 17.00
Herna: TSM Kladno
Soutěž: Divize
TSM Kladno - TTC Říčany

15.1.2017
Datum a čas: Ne 15.1.2017, 10.00
Herna: TJ Slovan Lochovice
Soutěž: Divize
TJ Slovan Lochovice - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 15.1.2017, 10.00
Herna: TJ Sokol Kutná Hora "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B"

18.1.2017
Datum a čas: St 18.1.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Slavoj Veleň

19.1.2017
Datum a čas: Čt 19.1.2017, 19.30
Herna: Sokol Přezletice "C"
Soutěž: OP 1
Sokol Přezletice "C" - TTC Říčany "D"

20.1.2017
Datum a čas: Pá 20.1.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Aero Odolena Voda "B"
Datum a čas: Pá 20.1.2017, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "D"
Soutěž: OP 3
TJ Spartak Čelákovice "D" - TTC Říčany "F"

24.1.2017
Datum a čas: Út 24.1.2017, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "C"
Soutěž: OP 1
TJ Aero Odolena Voda "C" - TTC Říčany "C"

25.1.2017
Datum a čas: St 25.1.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Spartak Čelákovice "B"

27.1.2017
Datum a čas: Pá 27.1.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TJ Sokol Velké Popovice "D"

28.1.2017
Datum a čas: So 28.1.2017, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav "A"
Datum a čas: So 28.1.2017, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sadská "A"

29.1.2017
Datum a čas: Ne 29.1.2017, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sadská "B"
Datum a čas: Ne 29.1.2017, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sadská "D"

31.1.2017
Datum a čas: Út 31.1.2017, 19.15
Herna: SKST Úvaly "D"
Soutěž: OP 3
SKST Úvaly "D" - TTC Říčany "F"

1.2.2017
Datum a čas: St 1.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Sokol Velké Popovice "C"

2.2.2017
Datum a čas: Čt 2.2.2017, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "B"
Soutěž: OP 1
TJ Aero Odolena Voda "B" - TTC Říčany "D"

3.2.2017
Datum a čas: Pá 3.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Mnichovice "A"

8.2.2017
Datum a čas: St 8.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Sokol Líbeznice "A"
Datum a čas: St 8.2.2017, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "F"
Soutěž: OP 1
TTC Brandýs nad Labem "F" - TTC Říčany "C"

9.2.2017
Datum a čas: Čt 9.2.2017, 18.30
Herna: TJ Sokol Líbeznice "B"
Soutěž: OP 2
TJ Sokol Líbeznice "B" - TTC Říčany "E"

10.2.2017
Datum a čas: Pá 10.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - ASK Stará Boleslav

11.2.2017
Datum a čas: So 11.2.2017, 13.30
Herna: Sokol Přezletice "B"
Soutěž: KS 2D
Sokol Přezletice "B" - TTC Říčany "B"
Datum a čas: So 11.2.2017, 18.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem "B"
Soutěž: Divize
TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Říčany

14.2.2017
Datum a čas: Út 14.2.2017, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda "C"
Soutěž: OP 1
TJ Aero Odolena Voda "C" - TTC Říčany "D"
Datum a čas: Út 14.2.2017, 18.30
Herna: TJ Sokol Líbeznice "C"
Soutěž: OP 3
TJ Sokol Líbeznice "C" - TTC Říčany "F"

15.2.2017
Datum a čas: St 15.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - SKST Úvaly "A"

17.2.2017
Datum a čas: Pá 17.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Spartak Čelákovice "A"

21.2.2017
Datum a čas: Út 21.2.2017, 19.15
Herna: SKST Úvaly "B"
Soutěž: OP 2
SKST Úvaly "B" - TTC Říčany "E"

22.2.2017
Datum a čas: St 22.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TJ Sokol Velké Popovice "B"

24.2.2017
Datum a čas: Pá 24.2.2017, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice "B"
Soutěž: OP 1
TJ Spartak Čelákovice "B" - TTC Říčany "C"
Datum a čas: Pá 24.2.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TJ Jizera Káraný "A"

25.2.2017
Datum a čas: So 25.2.2017, 17.00
Herna: TJ Sokol Roztoky
Soutěž: Divize
TJ Sokol Roztoky - TTC Říčany
Datum a čas: So 25.2.2017, 17.00
Herna: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany "B"

26.2.2017
Datum a čas: Ne 26.2.2017, 10.00
Herna: TTC Kladno "B"
Soutěž: Divize
TTC Kladno "B" - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 26.2.2017, 10.00
Herna: Stolní tenis Benešov
Soutěž: KS 2D
Stolní tenis Benešov - TTC Říčany "B"

1.3.2017
Datum a čas: St 1.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Aero Odolena Voda "D"

3.3.2017
Datum a čas: Pá 3.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TJ Sokol Líbeznice "A"
Datum a čas: Pá 3.3.2017, 19.00
Herna: TJ Mnichovice "A"
Soutěž: OP 1
TJ Mnichovice "A" - TTC Říčany "D"

4.3.2017
Datum a čas: So 4.3.2017, 10.00
Herna: TJ Jizera Káraný "B"
Soutěž: OP 3
TJ Jizera Káraný "B" - TTC Říčany "F"

6.3.2017
Datum a čas: Po 6.3.2017, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice "B"
Soutěž: OP 1
TJ Sokol Velké Popovice "B" - TTC Říčany "C"

8.3.2017
Datum a čas: St 8.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TTC Brandýs nad Labem "E"

10.3.2017
Datum a čas: Pá 10.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "F"
Soutěž: OP 3
TTC Říčany "F" - TTC Brandýs nad Labem "G"
Datum a čas: Pá 10.3.2017, 19.00
Herna: TJ Mnichovice "B"
Soutěž: OP 2
TJ Mnichovice "B" - TTC Říčany "E"

11.3.2017
Datum a čas: So 11.3.2017, 17.00
Herna: TTC Kladno "A"
Soutěž: Divize
TTC Kladno "A" - TTC Říčany
Datum a čas: So 11.3.2017, 17.00
Herna: TJ Sokol Velké Popovice
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Velké Popovice - TTC Říčany "B"

12.3.2017
Datum a čas: Ne 12.3.2017, 10.00
Herna: TJ Neratovice
Soutěž: Divize
TJ Neratovice - TTC Říčany
Datum a čas: Ne 12.3.2017, 10.00
Herna: TJ Lokomotiva Nymburk "B"
Soutěž: KS 2D
TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Říčany "B"

15.3.2017
Datum a čas: St 15.3.2017, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem "F"
Soutěž: OP 1
TTC Brandýs nad Labem "F" - TTC Říčany "D"
Datum a čas: St 15.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "E"
Soutěž: OP 2
TTC Říčany "E" - TJ Sokol Mratín "A"
Datum a čas: St 15.3.2017, 19.15
Herna: TJ Sokol Mratín "B"
Soutěž: OP 3
TJ Sokol Mratín "B" - TTC Říčany "F"

17.3.2017
Datum a čas: Pá 17.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "C"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "C" - TTC Brandýs nad Labem "E"

22.3.2017
Datum a čas: St 22.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TTC Říčany "C"
Datum a čas: St 22.3.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany "D"
Soutěž: OP 1
TTC Říčany "D" - TTC Říčany "C"

25.3.2017
Datum a čas: So 25.3.2017, 10.00
Herna: SKST Úvaly "C"
Soutěž: OP 2
SKST Úvaly "C" - TTC Říčany "E"
Datum a čas: So 25.3.2017, 13.30
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velký Osek "B"
Datum a čas: So 25.3.2017, 17.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Hořovice

26.3.2017
Datum a čas: Ne 26.3.2017, 10.00
Herna: TTC Říčany
Soutěž: Divize
TTC Říčany - TJ Sokol Příbram
Datum a čas: Ne 26.3.2017, 13.00
Herna: TTC Říčany "B"
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav "B"

30.9.2017
Datum a čas: So 30.9.2017, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Sadská C
Datum a čas: So 30.9.2017, 17.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Sadská A

1.10.2017
Datum a čas: Ne 1.10.2017, 13.00
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TTC Brandýs nad Labem C
Datum a čas: Ne 1.10.2017, 16.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TTC Brandýs nad Labem B

4.10.2017
Datum a čas: St 4.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TJ Mnichovice A

6.10.2017
Datum a čas: Pá 6.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TJ Spartak Čelákovice B
Datum a čas: Pá 6.10.2017, 19.00
Herna: TJ Mnichovice B
Soutěž: OP2
TJ Mnichovice B - TTC Říčany E

7.10.2017
Datum a čas: So 7.10.2017, 10.00
Herna: SKST Úvaly C
Soutěž: OP3
SKST Úvaly C - TTC Říčany F

10.10.2017
Datum a čas: Út 10.10.2017, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem E
Soutěž: OP1
TTC Brandýs nad Labem E - TTC Říčany C

11.10.2017
Datum a čas: St 11.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TTC Brandýs nad Labem F

13.10.2017
Datum a čas: Pá 13.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Jizera Káraný B
Datum a čas: Pá 13.10.2017, 19.00
Herna: TJ Mnichovice A
Soutěž: OP1
TJ Mnichovice A - TTC Říčany D

14.10.2017
Datum a čas: So 14.10.2017, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Sokol Kutná Hora B
Datum a čas: So 14.10.2017, 17.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Sokol Hořovice A

15.10.2017
Datum a čas: Ne 15.10.2017, 10.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Sokol Příbram A
Datum a čas: Ne 15.10.2017, 13.00
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Sokol Čáslav A

17.10.2017
Datum a čas: Út 17.10.2017, 18.00
Herna: TJ Sokol Nehvizdy
Soutěž: OP3
TJ Sokol Nehvizdy - TTC Říčany F

18.10.2017
Datum a čas: St 18.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TJ Aero Odolena Voda C

20.10.2017
Datum a čas: Pá 20.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TTC Brandýs nad Labem E
Datum a čas: Pá 20.10.2017, 19.30
Herna: TJ Slavoj Veleň
Soutěž: OP2
TJ Slavoj Veleň - TTC Říčany E

24.10.2017
Datum a čas: Út 24.10.2017, 19.15
Herna: TJ Sokol Líbeznice A
Soutěž: OP1
TJ Sokol Líbeznice A - TTC Říčany C

25.10.2017
Datum a čas: St 25.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Sokol Velké Popovice C

26.10.2017
Datum a čas: Čt 26.10.2017, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda C
Soutěž: OP1
TJ Aero Odolena Voda C - TTC Říčany D

27.10.2017
Datum a čas: Pá 27.10.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - SKST Úvaly D

28.10.2017
Datum a čas: So 28.10.2017, 17.00
Herna: Sokol Lány A
Soutěž: Divize
Sokol Lány A - TTC Říčany A
Datum a čas: So 28.10.2017, 17.00
Herna: TTC Žehuň A
Soutěž: KS 2D
TTC Žehuň A - TTC Říčany B

29.10.2017
Datum a čas: Ne 29.10.2017, 10.00
Herna: TTC Kladno A
Soutěž: Divize
TTC Kladno A - TTC Říčany A
Datum a čas: Ne 29.10.2017, 10.00
Herna: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany B

1.11.2017
Datum a čas: St 1.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - SKST Úvaly B

2.11.2017
Datum a čas: Čt 2.11.2017, 19.45
Herna: TJ Sokol Líbeznice B
Soutěž: OP2
TJ Sokol Líbeznice B - TTC Říčany E

3.11.2017
Datum a čas: Pá 3.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TJ Sokol Líbeznice A
Datum a čas: Pá 3.11.2017, 18.30
Herna: ASK Stará Boleslav
Soutěž: OP3
ASK Stará Boleslav - TTC Říčany F

8.11.2017
Datum a čas: St 8.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TTC Říčany D
Datum a čas: St 8.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TTC Říčany D

9.11.2017
Datum a čas: Čt 9.11.2017, 19.30
Herna: Sokol Přezletice D
Soutěž: OP2
Sokol Přezletice D - TTC Říčany E

10.11.2017
Datum a čas: Pá 10.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Sokol Líbeznice C

11.11.2017
Datum a čas: So 11.11.2017, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Sokol Velký Osek A
Datum a čas: So 11.11.2017, 17.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TTC Brandýs nad Labem A

12.11.2017
Datum a čas: Ne 12.11.2017, 10.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Sokol Hudlice A
Datum a čas: Ne 12.11.2017, 13.00
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - Sokol Přezletice B

14.11.2017
Datum a čas: Út 14.11.2017, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem D
Soutěž: OP1
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany C

15.11.2017
Datum a čas: St 15.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Jizera Káraný A

17.11.2017
Datum a čas: Pá 17.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - SKST Úvaly B
Datum a čas: Pá 17.11.2017, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice D
Soutěž: OP3
TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany F

22.11.2017
Datum a čas: St 22.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - Sokol Přezletice C

24.11.2017
Datum a čas: Pá 24.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TTC Brandýs nad Labem D
Datum a čas: Pá 24.11.2017, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice C
Soutěž: OP2
TJ Spartak Čelákovice C - TTC Říčany E
Datum a čas: Pá 24.11.2017, 19.30
Herna: TJ Sokol Mratín B
Soutěž: OP3
TJ Sokol Mratín B - TTC Říčany F

25.11.2017
Datum a čas: So 25.11.2017, 17.00
Herna: TJ Sokol Čáslav B
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav B - TTC Říčany B
Datum a čas: So 25.11.2017, 17.30
Herna: TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
Soutěž: Divize
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TTC Říčany A

26.11.2017
Datum a čas: Ne 26.11.2017, 10.00
Herna: TJ Neratovice A
Soutěž: Divize
TJ Neratovice A - TTC Říčany A
Datum a čas: Ne 26.11.2017, 10.00
Herna: TJ Lokomotiva Nymburk A
Soutěž: KS 2D
TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Říčany B

29.11.2017
Datum a čas: St 29.11.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Sokol Velké Popovice B

30.11.2017
Datum a čas: Čt 30.11.2017, 19.30
Herna: Sokol Přezletice C
Soutěž: OP1
Sokol Přezletice C - TTC Říčany D

1.12.2017
Datum a čas: Pá 1.12.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TTC Brandýs nad Labem G
Datum a čas: Pá 1.12.2017, 19.15
Herna: SKST Úvaly A
Soutěž: OP1
SKST Úvaly A - TTC Říčany C

5.12.2017
Datum a čas: Út 5.12.2017, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda D
Soutěž: OP2
TJ Aero Odolena Voda D - TTC Říčany E

6.12.2017
Datum a čas: St 6.12.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TJ Aero Odolena Voda B

8.12.2017
Datum a čas: Pá 8.12.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - SKST Úvaly A
Datum a čas: Pá 8.12.2017, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice D
Soutěž: OP3
TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany F

9.12.2017
Datum a čas: So 9.12.2017, 13.30
Herna: ST Benešov A
Soutěž: KS 2D
ST Benešov A - TTC Říčany B
Datum a čas: So 9.12.2017, 17.00
Herna: TJ Slovan Lochovice A
Soutěž: Divize
TJ Slovan Lochovice A - TTC Říčany A

12.12.2017
Datum a čas: Út 12.12.2017, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda B
Soutěž: OP1
TJ Aero Odolena Voda B - TTC Říčany D

13.12.2017
Datum a čas: St 13.12.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Sokol Mratín A

15.12.2017
Datum a čas: Pá 15.12.2017, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice B
Soutěž: OP1
TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany C
Datum a čas: Pá 15.12.2017, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Sokol Líbeznice D

10.1.2018
Datum a čas: St 10.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Mnichovice B

12.1.2018
Datum a čas: Pá 12.1.2018, 18.30
Herna: TJ Spartak Čelákovice B
Soutěž: OP1
TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany D
Datum a čas: Pá 12.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - SKST Úvaly C
Datum a čas: Pá 12.1.2018, 19.00
Herna: TJ Mnichovice A
Soutěž: OP1
TJ Mnichovice A - TTC Říčany C

13.1.2018
Datum a čas: So 13.1.2018, 17.00
Herna: TJ Sadská A
Soutěž: Divize
TJ Sadská A - TTC Říčany A
Datum a čas: So 13.1.2018, 17.00
Herna: TJ Sadská C
Soutěž: KS 2D
TJ Sadská C - TTC Říčany B

14.1.2018
Datum a čas: Ne 14.1.2018, 10.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem C
Soutěž: KS 2D
TTC Brandýs nad Labem C - TTC Říčany B
Datum a čas: Ne 14.1.2018, 13.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem B
Soutěž: Divize
TTC Brandýs nad Labem B - TTC Říčany A

17.1.2018
Datum a čas: St 17.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TTC Brandýs nad Labem E
Datum a čas: St 17.1.2018, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem F
Soutěž: OP2
TTC Brandýs nad Labem F - TTC Říčany E

19.1.2018
Datum a čas: Pá 19.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TJ Mnichovice A

20.1.2018
Datum a čas: So 20.1.2018, 10.00
Herna: TJ Jizera Káraný B
Soutěž: OP3
TJ Jizera Káraný B - TTC Říčany F

23.1.2018
Datum a čas: Út 23.1.2018, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem E
Soutěž: OP1
TTC Brandýs nad Labem E - TTC Říčany D

24.1.2018
Datum a čas: St 24.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Slavoj Veleň

25.1.2018
Datum a čas: Čt 25.1.2018, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda C
Soutěž: OP1
TJ Aero Odolena Voda C - TTC Říčany C

26.1.2018
Datum a čas: Pá 26.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Sokol Nehvizdy

27.1.2018
Datum a čas: So 27.1.2018, 17.00
Herna: TJ Sokol Hořovice A
Soutěž: Divize
TJ Sokol Hořovice A - TTC Říčany A
Datum a čas: So 27.1.2018, 17.00
Herna: TJ Sokol Kutná Hora B
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Říčany B

28.1.2018
Datum a čas: Ne 28.1.2018, 09.00
Herna: TJ Sokol Příbram A
Soutěž: Divize
TJ Sokol Příbram A - TTC Říčany A
Datum a čas: Ne 28.1.2018, 10.00
Herna: TJ Sokol Čáslav A
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Čáslav A - TTC Říčany B

29.1.2018
Datum a čas: Po 29.1.2018, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice C
Soutěž: OP2
TJ Sokol Velké Popovice C - TTC Říčany E

30.1.2018
Datum a čas: Út 30.1.2018, 19.15
Herna: SKST Úvaly D
Soutěž: OP3
SKST Úvaly D - TTC Říčany F

31.1.2018
Datum a čas: St 31.1.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TJ Sokol Líbeznice A

2.2.2018
Datum a čas: Pá 2.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TJ Aero Odolena Voda C

6.2.2018
Datum a čas: Út 6.2.2018, 19.15
Herna: SKST Úvaly B
Soutěž: OP1
SKST Úvaly B - TTC Říčany C
Datum a čas: Út 6.2.2018, 19.15
Herna: TJ Sokol Líbeznice A
Soutěž: OP1
TJ Sokol Líbeznice A - TTC Říčany D

7.2.2018
Datum a čas: St 7.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Sokol Líbeznice B

9.2.2018
Datum a čas: Pá 9.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - ASK Stará Boleslav

10.2.2018
Datum a čas: So 10.2.2018, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - ST Benešov A
Datum a čas: So 10.2.2018, 17.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Slovan Lochovice A

13.2.2018
Datum a čas: Út 13.2.2018, 19.15
Herna: TJ Sokol Líbeznice C
Soutěž: OP3
TJ Sokol Líbeznice C - TTC Říčany F

14.2.2018
Datum a čas: St 14.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - Sokol Přezletice D

16.2.2018
Datum a čas: Pá 16.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TTC Říčany C
Datum a čas: Pá 16.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TTC Říčany C

20.2.2018
Datum a čas: Út 20.2.2018, 19.15
Herna: SKST Úvaly B
Soutěž: OP1
SKST Úvaly B - TTC Říčany D

21.2.2018
Datum a čas: St 21.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TTC Brandýs nad Labem D

23.2.2018
Datum a čas: Pá 23.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Sokol Velké Popovice D

24.2.2018
Datum a čas: So 24.2.2018, 10.00
Herna: TJ Jizera Káraný A
Soutěž: OP2
TJ Jizera Káraný A - TTC Říčany E
Datum a čas: So 24.2.2018, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TTC Žehuň A
Datum a čas: So 24.2.2018, 17.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - Sokol Lány A

25.2.2018
Datum a čas: Ne 25.2.2018, 10.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TTC Kladno A
Datum a čas: Ne 25.2.2018, 13.00
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

27.2.2018
Datum a čas: Út 27.2.2018, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem D
Soutěž: OP1
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany D

28.2.2018
Datum a čas: St 28.2.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Spartak Čelákovice C

1.3.2018
Datum a čas: Čt 1.3.2018, 19.30
Herna: Sokol Přezletice C
Soutěž: OP1
Sokol Přezletice C - TTC Říčany C

2.3.2018
Datum a čas: Pá 2.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Sokol Mratín B

5.3.2018
Datum a čas: Po 5.3.2018, 18.30
Herna: TJ Sokol Velké Popovice B
Soutěž: OP2
TJ Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany E

7.3.2018
Datum a čas: St 7.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - SKST Úvaly A
Datum a čas: St 7.3.2018, 18.30
Herna: TTC Brandýs nad Labem G
Soutěž: OP3
TTC Brandýs nad Labem G - TTC Říčany F

9.3.2018
Datum a čas: Pá 9.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - Sokol Přezletice C

10.3.2018
Datum a čas: So 10.3.2018, 17.00
Herna: TTC Brandýs nad Labem A
Soutěž: Divize
TTC Brandýs nad Labem A - TTC Říčany A
Datum a čas: So 10.3.2018, 17.00
Herna: TJ Sokol Velký Osek A
Soutěž: KS 2D
TJ Sokol Velký Osek A - TTC Říčany B

11.3.2018
Datum a čas: Ne 11.3.2018, 10.00
Herna: TJ Sokol Hudlice A
Soutěž: Divize
TJ Sokol Hudlice A - TTC Říčany A
Datum a čas: Ne 11.3.2018, 13.00
Herna: Sokol Přezletice B
Soutěž: KS 2D
Sokol Přezletice B - TTC Říčany B

13.3.2018
Datum a čas: Út 13.3.2018, 18.30
Herna: TJ Aero Odolena Voda B
Soutěž: OP1
TJ Aero Odolena Voda B - TTC Říčany C

14.3.2018
Datum a čas: St 14.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany E
Soutěž: OP2
TTC Říčany E - TJ Aero Odolena Voda D

16.3.2018
Datum a čas: Pá 16.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany F
Soutěž: OP3
TTC Říčany F - TJ Spartak Čelákovice D
Datum a čas: Pá 16.3.2018, 19.15
Herna: SKST Úvaly A
Soutěž: OP1
SKST Úvaly A - TTC Říčany D

21.3.2018
Datum a čas: St 21.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany C
Soutěž: OP1
TTC Říčany C - TJ Spartak Čelákovice B

22.3.2018
Datum a čas: Čt 22.3.2018, 19.00
Herna: TJ Sokol Mratín A
Soutěž: OP2
TJ Sokol Mratín A - TTC Říčany E
Datum a čas: Čt 22.3.2018, 19.45
Herna: TJ Sokol Líbeznice D
Soutěž: OP3
TJ Sokol Líbeznice D - TTC Říčany F

23.3.2018
Datum a čas: Pá 23.3.2018, 18.30
Herna: TTC Říčany D
Soutěž: OP1
TTC Říčany D - TJ Aero Odolena Voda B

24.3.2018
Datum a čas: So 24.3.2018, 13.30
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Sokol Čáslav B
Datum a čas: So 24.3.2018, 17.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

25.3.2018
Datum a čas: Ne 25.3.2018, 10.00
Herna: TTC Říčany A
Soutěž: Divize
TTC Říčany A - TJ Neratovice A
Datum a čas: Ne 25.3.2018, 13.00
Herna: TTC Říčany B
Soutěž: KS 2D
TTC Říčany B - TJ Lokomotiva Nymburk A