V březnu říčanská banda stolních tenistů vyrazila na lyžovačku do Alp. Tento rok jsme navštívili alpské středisko Passo del Tonale (doporučeno Jardou). Středisko se rozkládá v Rétských Alpách (oblast Lombardie a Trentina) v Itálii.

... více

24.3.2018
Rozpis tréninků mládeže ... více

16.2.2018

Dne 11. února se konaly krajské přebory starších žáků a žákyň v Sadské. Přeborů se zúčastnilo 11 starších žáků a 8 žákyň. TTC Říčany reprezentovali David Dědič a Honza Brůha. V soutěži jednotlivců se Honza umístil na 5. - 6. místě a David na 8. místě. Ve čtyrhře obsadili David a Honza pěkné 3. místo.

... více

29.1.2018

Dne 21. ledna se konalo 3. kolo StčOTm ve Vlašimi. Říčanský klub reprezentovali David Dědič a Pavel Navrátil. Turnaje se zúčastnilo 128 mladých hráčů a hráček, kteří byli rozděleni do osmi divizí.

... více

7.1.2018

Dne 26. 12. se konal tradiční Vánoční turnaj v Petroupimi.

20.11.2017
V sobotu 4.listopadu se konal krajský bodovací turnaj ve Vlašimi.
Pavel Navrátil obsadil krásné 2.  místo ve skupině H.
David Dědič vyhrál skupinu I. ... více

13.11.2017

Začátkem listopadu se konaly v Říčanech okresní přebory mládeže ve stolním tenise. Naši domácí reprezentanti měli zastoupení ve všech kategoriích, od mladších žáků, přes starší žáky až po dorost.