Novinky

25.7.2014
Pravidleně koncem září máme závěrečné soustředění před novou sezónou. Po loňských termálních lázní v Maďarsku máme změnu. Tentokráte nás pozval prestižní italský celek AS Řím a my už se těšíme na konfrontaci s tímto klubem. Zatím je přihlášeno 10 našich hráčů a už plánujeme detaily zájezdu. Bydlení budeme mít zajištěné na pláži u moře a cetrum Říma nebude daleko. Určitě bude prostor pro další sporty, kulturu, památky a večerní posezení. ... více

18.5.2014
Naše Áčko využilo šanci v kvalifikaci a postoupilo jako třetí nejlepší tým 1. třídy krajské soutěže do divize. Ve dvou napínavých utkáních porazilo Libice nad Cidlinou. Nejlepším hráčem našeho týmu byl Aleš Štěpánek, který vyhrál všech osm utkání. ... více

23.4.2014
V neděli 30.3.2014 se v Říčanech konalo 4. okresní turnaje mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zůčastnilo 20 hráčů a hráček. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu v kategorii mladších žáků M. Doskočil, který těsně podlehl až ve finále 2:3 s T. Marečkem z Karaného. Na třetím místě skončil náš nový člen D. Hampl a na čtvrtém V. Cibulková. Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

8.4.2014
V sobotu 12.dubna začne finále krajské soutěže, do kterého se probojovaly Říčany a Brandýs nad Labem. Hraje se o postup do divize Středočeského kraje, kde postoupí pouze vítěz.  První finálový zápas začíná v 17.00 v Brandýse nad Labem a odveta se hraje o den později v neděli 13.dubna v Říčanech od 10.00... více

2.4.2014
Povedená lyžovačka v Alpách, více v galerii ... více

1.4.2014
Našemu družstvu A se podařilo v semifinále porazit družstvo Neratovice B a zajistilo si tak postup do finále, ve kterém se bude bojovat o postup do divize. V něm se utkáme 12. a 13. dubna s lepším z dvojice TTC Brandýs nad Labem a STC Slaný.

Výsledky semifinále: ... více

26.3.2014

24.2.2014
V sobotu 18.1.2014 uspořádal oddíl TTC Říčany okresní přebor Praha-východ dospělých. Turnaje se zúčastnilo 19 mužů z Úval, Velkých Popovic, Brandýsa nad Labem, Odolené vody, Přezletic a Říčan. V ženách 4 hráčky z Odolené Vody, Brandýsa nad Labem a Úval. ... více

5.2.2014
V neděli 2. února se v Brandýse nad Labem konaly okresní přebory mládeže. Z našich svěřenců se nejlépe umístila Veronika Cibulková, která vyhrála svou kategorii mladších žákyň. Další zástupce jsme měli v kategorii mladších žáků. Zde se nejlépe umístil Vítek Soumar, který obsadil 5.-8. místo.
Celkové výsledky ke stažení zde... více

3.1.2014
V nědeli 22. prosince se v Brandýse konaly krajské přebory družstev mládeže. Říčany vyhrály kategorii mladších žáků! Gratulujeme klukům ve složení Honza Verbík, Mirek Šmíd a Vítek Soumar. ... více

141 - 150 (z 208 záznamů)