14.12.2014
V neděli 6.12.2014 se v Říčanech konal 2. okresní turnaj mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zúčastnilo 23 hráčů a hráček. Kategorii mladších žáků vyhrála Karolína Strnadová z Velkých Popovic. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu Matěj Doskočil, který obsadil druhé místo. Z našeho oddílu se dále na 4. až 6. místě seřadili Jan Brychnáč, Denis Hampl a Vít Soumar. Kategorii starších žáků vyhrál Daniel Paál z Čelákovic. Na druhém místě se umístila Veronika Cibulková a na třetím Pavel Navrátil (oba z Říčan). Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

13.12.2014
V neděli 23.11.2014 se uskutečnil 1. okresní turnaj mládeže v Říčanech. Turnaje se zůčastnilo 22 hráčů a hráček. V ketegorii mladší žáci zvítězil M. Zítek s Brandýsa. Vít Soumar a M. Doskočil z Říčan obsadili 2. a 3. místo. Starší žáky vyhrál V. Sysel z Brandýsa. Veronika Cibulková z Říčan obsadila krásné 5. místo. Gratulujeme a děkujeme za zájem a podporu našich mladých hráčů. ... více

3.10.2014
Již tradičně máme závěrem letní přípravy soustředění spojené s přátelským zápasem.

lamoda

ламода

... více

1.9.2014
Podobně jako vpředchozích letech i tentokrát se náš oddíl stolního tenisu zapojil do akce "Týden sportu v Říčanech" a nabízí hernu stolního tenisu pro veřejnost v termínech: 9., 10. a 11. září od 16 do 18 hodin. Dále pak turnaj turnaj pro neregistrované hráče 13. září od 16 hodin. Ve všech případech vstupné zdarma, nutné sportovní vnitřní obutí. ... více

18.8.2014
Rádi bychom Vás informovali, že úvodní 2 tréninky mládeže na novou sezonu budou 30.9. a 2.10. 2014 na herně od 17 hodin. Půjde o první tréninky, kam zveme loňské hráče a i nové zájemce (věkové optimum 4. až 7. třída). Teprve podle počtu zájemců bude rozhodnuto o pravidlených trénincích v úterý a ve čtvrtek odpoledne (asi od 17:00 do 18:30).
V případě dozatů můžete kontaktovat vedoucího trenéra mládeže: Jindřich Kohout, mobil: 602 479 932 ... více

25.7.2014
Pravidleně koncem září máme závěrečné soustředění před novou sezónou. Po loňských termálních lázní v Maďarsku máme změnu. Tentokráte nás pozval prestižní italský celek AS Řím a my už se těšíme na konfrontaci s tímto klubem. Zatím je přihlášeno 10 našich hráčů a už plánujeme detaily zájezdu. Bydlení budeme mít zajištěné na pláži u moře a cetrum Říma nebude daleko. Určitě bude prostor pro další sporty, kulturu, památky a večerní posezení. ... více

18.5.2014
Naše Áčko využilo šanci v kvalifikaci a postoupilo jako třetí nejlepší tým 1. třídy krajské soutěže do divize. Ve dvou napínavých utkáních porazilo Libice nad Cidlinou. Nejlepším hráčem našeho týmu byl Aleš Štěpánek, který vyhrál všech osm utkání. ... více

23.4.2014
V neděli 30.3.2014 se v Říčanech konalo 4. okresní turnaje mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zůčastnilo 20 hráčů a hráček. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu v kategorii mladších žáků M. Doskočil, který těsně podlehl až ve finále 2:3 s T. Marečkem z Karaného. Na třetím místě skončil náš nový člen D. Hampl a na čtvrtém V. Cibulková. Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

137 - 144 (z 209 záznamů)