12.10.2015
Koncem září jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje v Aténách. Zde byl na programu turnaj družstev, kdy nejdříve spolu hrála družstva ve skupinách a poté mohla postoupit do vyřazovací části. Jednotlivé zápasy se hrály systémem „Davis cup“ se dvouhrami s jednou čtyřhrou a my měli na startovní listině 3 družstva. Narazili jsme na různé herní styly ať už od domácích Řeků, tak i Chorvatů, Srbů nebo Poláků.
Všechna naše družstva dokázala postoupit ze skupiny, ale v pavouku jsme bohužel skončili v osmifinále.
Celkově byl náš pětidenní pobyt velmi pestrý povedený a užili jsme jednak stolní tenis, tak i další aktivity včetně koupání v teplém moři a prohlídku města. Na příští rok máme jednání s možností hrát v Lisabonu a s partnerskými městy Říčan. ... více

11.9.2015
Oznamujeme, že nábor nových členů mládeže (optimum 3. až 6 třída) se koná ve čtvrtek 1.10.2015 od 17 hodin na herně. Jinak tréninky mládeže budou v úterý a ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Kontaktní osoba je Jindřich Kohout, mobil: 602 479 932. ... více

10.9.2015
Již se těšíme na závěr naší přípravy na další sezónu, který tentokrát máme v Aténách. Využili jsme pozvání místního klubu a v termínu od 24.9. do 29.9. máme zajištěn pobyt v teplých krajích u moře s pestrým programem. ... více

4.6.2015
V neděli jsme se vrátili z velmi povedeného zájezdu do partnerského města Borkenu, které je až na druhé straně Německa u holandských hranic. Naši stolně-tenisoví přátelé nás uvítali a zajistili program během návštěvy. Ať už to byla prohlídka města s průvodcem nebo návštěva muzea.
V sobotu odpoledne byl na pořadu zápas 3 členných družstev, vždy na každé straně 4 týmy.
Domácí potvrdili vysokou kvalitu, když nás přehráli v celkovém poměru 32:8. Nutno podotknout, že jejich klub je dvakrát větší než ten náš a domácí mládežnický celek hraje Bundesligu. Přesto jsme si výborně zahráli a k vidění bylo spousty vyrovnaných utkání. Po samotném zápase jsme obdrželi medaile a pohár přímo od starostky Borkenu. Následovalo posezení a zhodnocení zápasu.
Poslední den následovala návštěva zámku Raesfeld a poté již letecký přesun domů. Děkujeme našim hostitelům za výborné zážitky a také Městu Říčany za partnerské aktivity. Věříme, že příští rok naši kamarádi z Borkenu přijedou k nám. ... více

25.5.2015
V pátek 29.5. odlétáme k přátelskému zápasu do německého Borkenu, které je zároveň partnerské město Říčan. Celkem máme na soupisce 12 hráčů a tešíme se na zajímavou sportovní konfrontaci a posezení s přáteli. Hlavní program je v sobotu včetně prohlídky města, samotného zápasu a následně posezení. ... více

2.3.2015
Naše mládež se zúčastnila okresních přeborů 22.2.2015 v Brandýse nad Labem. Kromě našich byli na startovní listině i hráči z těchto klubů: domácí Brandýs, Odolena Voda, Velké Popovice, Káraný, Čelákovice a Líbeznice.
V nejobsazenější kategorii mladších žáků získali společné třetí místo Vítek Soumar a Denis Hampl. Ve čtyřhře se podařilo uhrát druhé místo páru Matěj Doskočil a Denis Hampl. Další medaili přidal ve čtyřhře starších žáků za třetí místo Pavel Navrátil, který hrál společně se Zítkem z Brandýsa. V kategorii děvčat si velmi dobře vedla Veronika Cibulková, která prohrála pouze jednou. ... více

29.1.2015
V neděli 17.1.2015 se v Čelákovicích konal 3. okresní turnaj mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zúčastnilo 25 hráčů a hráček. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu Denis Hampl, který vyhrál kategorii mladších žáků. Na 4. místě skočil Matěj Doskočil. V kategorii starších žáků vyhrál Vojtěch Sysel z Brandýsa nad Labem. Na pátém místě se umístila Veronika Cibulková a na sedmém Pavel Navrátil (oba z Říčan). Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

14.12.2014
V neděli 6.12.2014 se v Říčanech konal 2. okresní turnaj mládeže ve stolním tenisu. Turnaje se zúčastnilo 23 hráčů a hráček. Kategorii mladších žáků vyhrála Karolína Strnadová z Velkých Popovic. Z našeho oddílu dosáhl největšího úspěchu Matěj Doskočil, který obsadil druhé místo. Z našeho oddílu se dále na 4. až 6. místě seřadili Jan Brychnáč, Denis Hampl a Vít Soumar. Kategorii starších žáků vyhrál Daniel Paál z Čelákovic. Na druhém místě se umístila Veronika Cibulková a na třetím Pavel Navrátil (oba z Říčan). Gratulujeme a děkujeme rodičům za stálý zájem a podporu našich hráčů. ... více

129 - 136 (z 208 záznamů)